ŚWIĄTECZNE REFLEKSJE i NOWOROCZNE MARZENIA

Drodzy Absolwenci, Słuchacze, Sympatycy i Miłośnicy Refleksologii...

W tych wyjątkowych, świątecznych chwilach, kiedy czas zdaje się zwalniać, pozwalając nam na refleksję i zaczerpnięcie oddechu po intensywnym roku, pragniemy się z Wami podzielić kilkoma myślami. Jesteśmy tu, w Europejskiej Akademii Refleksologii, by nie tylko dzielić się wiedzą i umiejętnościami, ale także by być wspólnotą, która wspiera i inspiruje na każdym kroku.

Rok 2023 był dla nas wszystkich pełen wyzwań i osiągnięć. Każdy z Was, będąc częścią naszej wspaniałej społeczności, przyczynił się do rozwoju i popularyzacji refleksologii. To dzięki Waszemu zaangażowaniu, ciągłej nauce i praktyce, ta starożytna sztuka terapeutyczna zdobywa coraz szersze uznanie i wpływa na życie wielu ludzi.

W te Święta Bożego Narodzenia chcemy przypomnieć Wam o sile i mocy, jaką niesie ze sobą refleksologia. Niech będzie to czas, w którym będziemy pielęgnować nasze zdrowie, równowagę umysłu i ciała, a także otaczać troską naszych bliskich. Niech magia tych dni przyniesie spokój, radość i odnowienie – zarówno w fizycznej, jak i duchowej sferze naszego życia.

Nowy Rok – nowe możliwości

Stojąc na progu Nowego 2024 Roku, pełni optymizmu patrzymy w przyszłość. Nowy rok to nowe możliwości, nowe wyzwania, ale przede wszystkim to nowe szanse na rozwijanie naszej pasji. W EAR będziemy kontynuować naszą misję edukacyjną, oferując jeszcze więcej nowych kursów, warsztatów i spotkań, które pozwolą Wam zgłębiać tajniki refleksologii.

Niech nadchodzący rok będzie dla Was czasem pełnym zdrowia, szczęścia i osobistego rozwoju. Mamy nadzieję, że będziecie kontynuować swoją podróż z refleksologią, odkrywając coraz to nowe aspekty tej fascynującej dziedziny. Niech każdy dzień Nowego Roku przynosi Wam satysfakcję, a Wasza praca przyczynia się do poprawy jakości życia wielu ludzi.

Radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Kadra EAR

zyczenia swiateczno-noworoczne 2023jpg