STOPOLOGIA Z PRZYMRUŻENIEM OKA

Stopy - niewiarygodne podesty w ekosystemie skarpetek, są jak orkiestra w kostnej sali balowej, zapewniając nam zarówno stabilność jak i możliwość tworzenia niezliczonych kroków na drodze życia.

Czytaj Więcej
ŚWIADOMOŚĆ EWOLUCJI

Nowe odkrycia naukowe naświetliły mechanikę połączenia umysł-ciało-duch. Teraz wiemy, że stan naszej świadomości lub naszego myślenia odzwierciedla stan naszego zdrowia.

Czytaj Więcej
INTEGRACYJNA TERAPIA BLIZN

ITB to innowacyjna metoda, która może wzbogacić praktykę zawodową fizjoterapeutów, masażystów i refleksologów, pomagając w skutecznym leczeniu zaburzeń związanych z bliznami oraz poprawie komfortu życia pacjentów.

Czytaj Więcej
REFLEKSOTERAPIA A POWIĘŹ

Refleksologia, stymulująca mikrosystemy ciała, może wpływać na funkcjonowanie powięzi. Mimo ograniczonej ilości dowodów naukowych, obserwujemy wpływ tej metody na poprawę elastyczności powięzi, redukcję bólu i stresu oraz wspierania ogólnego zdrowia.

Czytaj Więcej
10 TWARZY REFLEKSOLOGA

Czy refleksolog to osoba, która poprzez swoją pracę na mikrosystemach organizmu, pomaga człowiekowi odnaleźć harmonię między jego fizycznym ciałem a duchową sferą istnienia? Przekonajmy się co na ten temat sądzą ich klienci.

Czytaj Więcej
WAKACYJNY KURS REFLEKSOLOGII GŁOWY

Kurs ten będzie prowadzony przez doświadczonego instruktora, który przedstawi Ci teorię i przeprowadzi praktyczne ćwiczenia. Spotkania będą odbywać się w grupie, co pozwoli na wymianę doświadczeń i poznawanie nowych osób.

Czytaj Więcej
MEDYTACJA AKTYWNEGO NIEDZIAŁANIA

Wyjątkowa metoda medytacji, w której po wstępnej fazie relaksacji ciała oraz normalizacji oddechu, następuje faza "rozpuszczania umysłu" wraz z jego wszystkimi programami. Uaktywnia to procesy harmonizacji zdrowia oraz podnosi samoświadomość medytującego.

Czytaj Więcej
CZŁOWIEK W OCZACH REFLEKSOLOGA

Człowiek jest czymś więcej niż tylko zbiorem współdziałających ze sobą części anatomicznych, takich jak komórki, tkanki, narządy i ich układy. Jest on niezwykle skomplikowanym organizmem wyposażonym w ciało, umysł i duszę.

Czytaj Więcej
REFLEKSOLOGIA RĄK - NOWE PODEJŚCIE

RR to holistyczna metoda pracy z pacjentem. Jest połączeniem refleksologii rąk z zasadami medycyny chińskiej. To unikatowe podejście jest skutecznym narzędziem leczniczym w rękach kompetentnego terapeuty - refleksologa.

Czytaj Więcej
KOMPLEKSOWA NAUKA MASAŻU GŁOWY i TWARZY

Przedmiotem kursu jest nauka refleksologii głowy według programu RuderReflexologySystem®. Kurs uczy fachowego leczniczo-relaksacyjnego zabiegu refleksologii głowy. Staniesz się po nim "refleksologiem-specjalistą od twarzy".

Czytaj Więcej
21 LAT JESTEŚMY Z WAMI !!!

Drodzy Absolwenci! Dziękujemy Wam za te wspólne 21 lat działalności. To dzięki Wam istniejemy i realizujemy nasze plany i marzenia promocji tej wspaniałej metody terapeutycznej w Polsce.

Czytaj Więcej
ROZPOCZYNAMY NOWY SEMESTR SZKOLENIOWY 2023

W środę 18.01.2023 r. rozpoczynamy nowy KURS PODSTAWOWY REFLEKSOLOGII STÓP (na początek webinar online). To też Twoja szansa na zdobycie nowego zawodu, a nawet... nowej pasji, doświadczenia, samorealizacji. Rozpocznij z nami nową przygodę życia...

Czytaj Więcej
KUJI-KIRI, MUDRY A NASZE DŁONIE

Masaż refleksologiczny stóp, dłoni, twarzy, uszu... pobudza mechanizmy samoregulacji ludzkiego ustroju, ale by to osiągnąć, bodziec przychodzi z zewnątrz. Natomiast co możemy zrobić my sami, aby się doskonalić? Na przykład poprzez nasze dłonie...

Czytaj Więcej
WYWIAD Z REFLEKSOLOGIEM

Wywiad Marcina Banasińskiego z serwisu branżowego Masażysta.pl z Dariuszem Ruder - refleksoterapeutą, nauczycielem i dyrektorem Europejskiej Akademii Refleksologii w Warszawie.

Czytaj Więcej
BOŻE NARODZENIE 2022

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, spędzone w gronie najbliższych, przyniosą Państwu wiele radości i uśmiechu, ciepła i optymizmu. Wszystkiego, co najlepsze życzy EAR.

Czytaj Więcej
WYWIAD Z INGE DOUGANS

Wywiad Dariusza Ruder z Inge Dougans, światowej sławy refleksoterapeutką, twórczynią refleksologii meridianowej, autorką bestsellera "Refleksologia - nowe podejście: 5 elementów i 12 meridianów".

Czytaj Więcej
CO TO JEST REFLEKSOTERAPIA?

Refleksoterapia oddziałuje na człowieka na płaszczyźnie fizycznej, umysłowej i duchowej, a jej działanie jest dobrodziejstwem, szczególnie w dzisiejszych „chorobotwórczych” czasach, w których zapominamy co jest dla nas największym skarbem – nasze zdrowie.

Czytaj Więcej
ODSŁONA NOWEJ STRONY INTERNETOWEJ

Refleksologia w sieci ma różne oblicza - są setki stron na ten temat. My jednak możemy zacytować obiektywne zdanie naszych Klientów i Absolwentów: "Najlepsi szkolą Najlepszych".

Czytaj Więcej