KOLEJNA SESJA NAUKI MEDYTACJI 27.04.2023

Medytacja Aktywnego Niedziałania (MAN) to praktyka medytacyjna, która łączy w sobie elementy aktywności i bezczynności. Brzmi paradoksalnie, ale w praktyce okazuje się, że nie ma tu żadnej sprzeczności. Polega ona na skupieniu uwagi na teraźniejszej chwili, w której medytujesz i obserwowaniu wewnętrznego stanu bez jakiejkolwiek próby jego modyfikacji lub kontroli.

Podczas Medytacji Aktywnego Niedziałania, osoba medytująca przestaje skupiać się na działaniu i wykonywaniu czynności, jednocześnie pozwalając swojemu umysłowi na swobodne przepływanie myśli i emocji. Chodzi tu o to, aby pozwolić swojemu umysłowi na naturalne procesy, nie próbując ich kontrolować lub zmieniać. W ten sposób, Medytacja Aktywnego Niedziałania pomaga zredukować stres, zwiększyć wgląd w siebie oraz poprawić zdolność do radzenia sobie z emocjami.

Podczas tej praktyki, osoba medytująca siedzi w wygodnej pozycji, z zamkniętymi oczami. Skupia się na oddychaniu, ale nie próbuje kontrolować swojego oddechu. Zamiast tego, pozwala swojemu oddechowi na naturalne przepływanie. Kiedy pojawiają się myśli i emocje, medytujący po prostu je ignoruje, nie oceniając ich ani nie analizując.

Jak z każdą praktyką medytacyjną, regularne wykonywanie tej techniki wymaga czasu i cierpliwości, aby przyniosła oczekiwane rezultaty. Wówczas, po pewnym czasie medytowania, można odczuć jej korzyści i wprowadzić spokój i harmonię do swojego życia.

Praktykujący Medytację Aktywnego Niedziałania zyskuje lepszą kontrolę nad swoimi myślami i emocjami, co pozwala na bardziej efektywne radzenie sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi.

Zmień swoje życie. Zacznij medytować w powyższy sposób. Instrukcje jak to robić podajemy na 3-godzinnym spotkaniu online.

Co inwestujesz?

  • 3 godziny życia, które może obecnie nie satysfakcjonuje Cię - zmień to!
  • 350 zł - równowartość jednego tankowania Twojego samochodu. Czy on jest ważniejszy od Ciebie? Dostarcz sobie cennego "paliwa" na każdy dzień.

Spotkajmy się online 27 kwietnia 2023 w godzinach 18-21.

Jeśli jesteś gotowy na zmiany... zapraszamy Cię >>tutaj<<.

medytacja_jeziorojpg