KRG - WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI JAKIE POWINIENEŚ POSIADAĆ WCZORAJ!

Drogi Czytelniku tego Bloga!

Złap za kalendarz i zaplanuj sobie wielkie święto, bo mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Od 10 do 14 lipca 2023 roku, Twoje życie nabierze nowych barw za sprawą naszego kursu Refleksologii głowy i twarzy (KRG).

Ale co to jest ta refleksologia?

Krótko mówiąc, to tajemnicza sztuka dotyku, która rozświetla dusze i relaksuje ciała. I nie, nie potrzebujesz magicznej różdżki. Dłonie i chęci wystarczą!

Kto to wymyślił?

Pytanie to na pozór wydaje się proste, ale jest wejściem w gąszcz wielowiekowej tradycji i wiedzy. Ta sztuka była znana już starożytnym Egipcjanom, Chińczykom i mnóstwu innych ludzi o niezwykle ciekawych kapeluszach. Nie będziemy więc rościć sobie praw do jej wynalezienia, ale dzięki naszemu kursowi możesz zostać czarodziejem refleksologii w świecie pełnym stresu i zmęczenia.

Kim mogę być po kursie?

Cóż, po ukończeniu kursu zyskasz moc wzbogacania swojego otoczenia! Masażyści, fizjoterapeuci, terapeuci spa, kosmetyczki, miłośnicy medycyny alternatywnej, oraz wszyscy ci, którzy pragną dodać odrobinę zdrowia i spokoju do swojego życia lub życia innych - czyż nie brzmi to jak zaklęcie na zmianę świata?

Jak wsiąść do tego pociągu?

Uwaga! Pociąg do wiedzy rusza już 10 lipca z naszym dwudniowym webinarem, gdzie w zaciszu własnego domu poczujesz się jak w magicznej bibliotece pełnej wiedzy. Potem, od 12 do 14 lipca, zapraszamy na praktyczne warsztaty w Europejskiej Akademii Refleksologii w Warszawie, gdzie otrzymasz wgląd w praktyczną stronę mocy. Na koniec wręczymy Ci supermoce refleksologa (w postaci certyfikatu)!

Złoto? Srebro? Nie! Cena Specjalna!

Oto najlepsza część! Zamiast wydać fortunę na innej stacji, u nas zapłacisz za ten wyjątkowy kurs tylko 2.900 zł, oferujemy ci podział na dwie wyjątkowo atrakcyjne części: 1.250 zł za webinar (to teoria), a 1.650 zł za warsztaty praktyczne. Twój portfel będzie Ci wdzięczny.

Gdzie się zapisać?

Łatwiej niż zdobyć bilet na Hogwart!
- Część 1 (webinar): >> TUTAJ<<
- Część 2 (praktyka w Warszawie): >> TUTAJ <<

A co jeśli mam pytania?

To tak, jakbyś pytał, czy Gandalf nosi kapelusz – oczywiście, że tak! Zadzwoń pod numer 517 617 046, a nasza dobra wróżka Agnes (która nie nosi kapelusza, jak Gandalf) pomoże Ci rozwiązać wszystkie Twoje wątpliwości.

Podsumowując

To jest Twój bilet do świata, gdzie dłonie stają się magicznymi narzędziami, a umysł zasobem nieskończonych możliwości. Nie przegap szansy dołączyć do grona znawców i praktyków refleksologii głowy i twarzy. Rozwijaj się, zdobywaj wiedzę i przyczyniaj się do zdrowia i dobrobytu otaczającego Cię świata.

Wsiądź na pokład 10 lipca 2023! Webinar online rozpal Twoją wyobraźnię, a warsztaty w Europejskiej Akademii Refleksologii w Warszawie przemienią Cię w maga refleksologii głowy. Nie daj sobie umknąć tej magicznej szansie!

Niech moc refleksologii będzie z Tobą!

twarz-dziewczyny-magiajpg