MAN online: 14.05.2024

Serdecznie zapraszamy Was na wydarzenie, które odbędzie się już 14 maja 2024 roku (wtorek) o godzinie 18:00 - kurs instruktażowy Medytacji Aktywnego Niedziałania (MAN).
To trzygodzinne spotkanie online poprowadzi Was przez teorię i praktykę unikalnej techniki medytacyjnej.

Jeśli w codziennym życiu borykasz się ze stresem, niepokojem, bezsennością, czy jakimikolwiek innymi symptomami emocjonalnego lub fizycznego dyskomfortu, Medytacja Aktywnego Niedziałania może okazać się kluczem do Twojego wewnętrznego spokoju i zdrowia.

Ta metoda różni się od tradycyjnych technik relaksacji. Nie angażuje umysłu, ale pozwala mu zwolnić i odzyskać naturalną równowagę, co jest nieocenione w naszych przeciążonych, szybkich czasach.

Proces ten pozwala na głęboką regenerację, uspokaja nadpobudliwy umysł i wprowadza w stan głębokiego odprężenia, co stymuluje naturalne procesy samouzdrawiania ciała i umysłu. To nie tylko medytacja, to inwestycja w Twoje zdrowie i lepsze samopoczucie.

Spotkanie poprowadzi: Dariusz Ruder - medytator z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Czas trwania kursu-instruktażu to tylko 3 godziny, a jego koszt to 350 zł – wartość, która może diametralnie zmienić jakość Twojego życia.
Do tego proponujemy Wam ceny promocyjne:
  • 250 zł do dnia 3.05.2024 (piątek),
  • 290 zł w dniach 4-6.05.2024 (sobota-poniedziałek),
  • od 7.05.2024 obowiązuje cena regularna 350 zł.
Zastanów się, czy warto kontynuować życie pełne napięcia, gdy za cenę jednego tankowania swojego samochodu możesz zyskać narzędzie do osiągnięcia trwałego spokoju i witalności.

Zapraszamy do rejestracji przez link: https://refleksoterapeuta.pl/.../Kurs-medytacji-MAN.../673

W dniu spotkania, bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania, dołączyć do nas z miejsca, które jest dla Ciebie najwygodniejsze.

Do zobaczenia 14 maja!