ODKRYJ ŚWIAT REFLEKSOLOGII W 2024 ROKU

Witajcie w Europejskiej Akademii Refleksologii, gdzie każdy może stać się częścią fascynującej podróży poznawania tajników jednej z najstarszych i najbardziej holistycznych form terapii naturalnej - refleksologii. Rozpoczynamy nasz nowy semestr szkoleniowy w 2024 roku z niecierpliwością, by podzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem. To idealny moment, aby odkryć potencjał refleksologii i nauczyć się, jak może ona wpłynąć na poprawę zdrowia i samopoczucia.

Czym jest Refleksologia?

To nie tylko masaż - to holistyczne podejście do zdrowia, które traktuje ciało, umysł i ducha jako nierozerwalną całość. Na naszych kursach dowiesz się, jak precyzyjne stymulowanie punktów refleksologicznych oraz meridianów na stopach, rękach i twarzy może przynieść ulgę w różnych dolegliwościach, od stresu poprzez poważniejsze problemy ze strony wszystkich układów anatomicznych człowieka, aż po choroby onkologiczne.

Dlaczego warto dołączyć do naszych kursów?

1. Profesjonalizm i doświadczenie: Jesteśmy jedynym w Polsce przedstawicielem Akademii-matki z Johannesburgu i metody Ingi Dougans. Nasze kursy są prowadzone przez doświadczonych praktyków i nauczycieli.

2. Szeroki wybór kursów: Oferujemy różnorodne szkolenia, od podstawowych po zaawansowane, które zaspokoją potrzeby zarówno początkujących, jak i doświadczonych terapeutów.

3. Elastyczność i dostępność: Szkolenia odbywają się zarówno online, jak i stacjonarnie, co daje elastyczność w dopasowaniu nauki do własnego harmonogramu.

4. Certyfikaty i rozwój zawodowy: Po ukończeniu kursów otrzymasz certyfikaty uznawane w branży, otwierające drzwi do rozwoju zawodowego.

Kursy w pierwszym półroczu 2024:

• Kurs Podstawowy Refleksologii Stóp: idealny start dla początkujących, pokrywający naukę podstawowej formy leczniczego masażu stóp i teorie refleksologii --> ZAPISY

• Kurs Refleksologii Głowy: dla tych, którzy chcą poznać unikatową metodę leczniczego i relaksacyjnego masażu twarzy, uszu i całej głowy --> ZAPISY

• Kursy Podstawowy i Zaawansowany Refleksologii Rąk: obejmujące specyficzne (nigdzie indziej nie nauczane) techniki pracy na rękach (3 systemy w jednym!) --> ZAPISY

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby rozwinąć swoje umiejętności i poszerzyć horyzonty w dziedzinie naturalnych metod leczenia. Szczegółowe informacje o terminach i cenach znajdziesz w naszym e-sklepie REFLEKSOTERAPEUTA.pl, gdzie możesz również łatwo zapisać się na wybrany kurs.

Dołącz do nas w tej edukacyjnej podróży refleksologicznej i odkryj, jak możesz przyczynić się do lepszego zdrowia i samopoczucia - zarówno swojego, jak i innych. Czekamy na Ciebie!

welcome back to school_emotkajpg