ODSŁONA NOWEJ STRONY INTERNETOWEJ

Zmiany, zmiany, zmiany... tak jak w życiu. A w nim panuje stała zasada - wszystko jest zmienne.

Dziś, 11.11.2022 roku publikujemy w sieci nową wersję naszej strony internetowej. Mamy nadzieję, że przypadnie ona do gustu wszystkim Internautom i znajdziecie na niej interesujące Was treści. Liczymy także na to, że wirtualne spotkanie tu z Wami nie będzie jedynym, ale że będziemy mieli przyjemność osobiście poznać Was na jednym z naszych szkoleń. :-)

Nadal pozostajemy jedynym w Polsce przedstawicielem Akademii-matki z siedzibą w Johannesburgu (RPA) oraz Ingi Dougans i jej unikatowej metody refleksoterapii stóp.

Prawdopodobnie już wkrótce zmianie ulegnie także nasza siedziba w Warszawie. O nowej lokalizacji Akademii dowiecie się zaglądając tutaj na stronę www.

Oprócz dotychczasowej działalności szkoleniowej w zakresie refleksologii stóp i głowy, w bieżącym roku poszerzyliśmy naszą ofertę o kursy tachionoterapii oraz refleksologii rąk, których nowe edycje odbędą się już wkrótce. W planach harmonogramu szkoleniowego mamy także krótkie (jedno i dwudniowe) kursy tematyczne.

Dla osób, które jeszcze nie miały okazji nas poznać, w kilku punktach przedstawiamy nasze „cele statutowe”, które staramy się realizować rzetelnie i profesjonalnie:

 • Promocja zdrowego stylu życia poprzez działalność edukacyjną.
 • Rozpowszechnianie refleksologii jako metody profilaktyki i ochrony zdrowia oraz jako formy terapeutycznej.
 • Promowanie w Polsce zawodu refleksologa (Dz. U. Nr 265 z 2004 r.) oraz kształcenie wysokokwalifikowanych refleksoterapeutów.
 • Prowadzenie kursów z zakresu refleksologii na różnych poziomach zaawansowania, przeznaczonych dla:
  • osób chcących wykorzystać efekty lecznicze metody dla potrzeb własnych i rodziny,
  • osób pragnących zdobyć dla siebie nowy zawód,
  • praktykujących już terapeutów, masażystów i innych pracowników służby zdrowia, zainteresowanych dalszym rozwojem zawodowym.
 • Zdobycie przez EAR roli wiodącego w Polsce ośrodka dydaktycznego w zakresie refleksologii.
Serdecznie zapraszamy do nas Wszystkie Osoby, pragnące rozpocząć z nami swoją przygodę życia z refleksologią. :-)