PRZEŁOMOWE SZKOLENIE W TERAPII NIEPŁODNOŚCI

W dobie zwiększonej świadomości zdrowotnej i wobec rosnącego zainteresowania medycyną komplementarną, refleksologia stała się jedną z najbardziej popularnych form terapii. Ale czy wiedzieliście, że refleksologia może także być skuteczną metodą w leczeniu niepłodności? Europejska Akademia Refleksologii ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na seminarium online Refleksologia meridianowa w leczeniu niepłodności, które odbędzie się 7 października 2023 r.

Dlaczego warto?

Zaburzenia płodności to problem, który dotyka coraz więcej par na całym świecie. W leczeniu niepłodności istnieje wiele różnorodnych metod, ale refleksologia meridianowa oferuje unikatowe podejście, łącząc wiedzę z różnych dziedzin. Jeśli jesteś refleksologiem, fizjoterapeutą, masażystą lub położną, to seminarium dostarczy Ci praktycznych narzędzi do rozszerzenia Twojej oferty terapeutycznej.

Co zawiera program?

Seminarium podzielone jest na trzy bloki tematyczne, z przerwami na relaks i regenerację.
W pierwszym bloku zapoznamy się z ogólnymi informacjami na temat niepłodności, przyczynami i zasadami prowadzenia terapii refleksologicznej w tej dziedzinie.
W blokach drugim i trzecim skupimy się na praktycznym zastosowaniu refleksologii w terapii zarówno kobiet, jak i mężczyzn.
Dodatkowo omówimy różne wersje Refleksologicznego Protokołu Płodnościowego (RPP) oraz sposoby rejestracji karty zabiegowej pacjenta.

Kim jest prowadzący?

Zajęcia poprowadzi Dariusz Ruder, mgr fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie refleksologii, dyrektor Europejskiej Akademii Refleksologii w Warszawie Jego wiedza i praktyczne umiejętności są gwarancją rzetelnej i wartościowej edukacji.

Atuty i ułatwienia

Zalecamy znajomość co najmniej jednego mikrosystemu refleksologicznego (stóp, rąk, twarzy lub ucha) dla lepszego zrozumienia materiału. Szkolenie odbywa się w formie webinaru, więc możesz uczestniczyć w nim komfortowo we własnym domu.

Koszt i certyfikat

Koszt uczestnictwa w seminarium wynosi 590 zł, ale jeżeli zapiszesz się do 15 września, skorzystasz z promocji i zapłacisz tylko 490 zł. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat, który będzie dodatkowym atutem w Twojej praktyce zawodowej.

Podsumowanie

Jeżeli poszukujesz nowych, efektywnych metod terapii i chciałbyś poszerzyć swoje kompetencje, to to seminarium jest dla Ciebie. Zapraszamy do skorzystania z tej unikatowej okazji, aby zgłębić wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności, które pomogą Ci w pracy zawodowej spełniać marzenia o potomstwie. Nie przegap tej szansy!

Do zobaczenia 7 października!

Zapisy trwają! Skorzystaj z promocji i zarezerwuj swoje miejsce już dziś: TUTAJ.

jajoplemnikijpg