REFLEKSOLOGIA RĄK - PRZYSZŁOŚĆ W TWOICH DŁONIACH

Nie każdy zdaje sobie sprawę z potęgi leczniczej drzemiącej w naszych dłoniach. Dłonie nie są jedynie narzędziem do trzymania czy chwytania, ale również mapą naszego ciała, umysłu i duszy. Właśnie dlatego Akademia Refleksologii prezentuje wyjątkową propozycję dla wszystkich, którzy pragną zgłębić tajemnice leczniczej mocy rąk.

Refleksologia rąk według koncepcji Dariusza Ruder

rka_masajpg

Już 11 października br. zapraszamy Was do nauki metody refleksologii rąk, inspirowanej wyjątkową koncepcją Dariusza Ruder. Jego RuderReflexologySystem® to innowacyjne połączenie refleksologii współczesnej z Tradycyjną Medycyną Chińską, która bazuje na teorii meridianów i Pięciu Żywiołów. Takie unikatowe podejście sprawia, że RRS staje się niesamowicie skutecznym narzędziem leczniczym.

Kurs 2-stopniowy w Europejskiej Akademii Refleksologii

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwanie i pragniesz zdobyć kompetencje terapeuty-refleksologa, mamy dla Ciebie kompleksowy program szkoleniowy. Nasz kurs refleksologii rąk to 5 dni intensywnego kształcenia - zarówno w teorii, jak i praktyce. Co więcej, uczestnikom kursu wręczamy dwa podręczniki zawierające całą wiedzę niezbędną do fachowego przeprowadzenia zabiegu.

Terminy spotkań i zapisy >> KURS REFLEKSOLOGII RĄK

• Kurs podstawowy: 11.10.2023 (webinar - teoria) oraz 25.10.2023 (praktyka w Warszawie) >> ZAPISY TUTAJ
 
• Kurs zaawansowany: 18.10.2023 (webinar - teoria) oraz 26-27.10.2023 (praktyka w Warszawie) >> ZAPISY TUTAJ

Nie przegap okazji! Dla uczestników szkolenia masażer palcowy gratis. :-)

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym terapeutą czy początkującym entuzjastą, ta wiedza z pewnością wzbogaci Twoje umiejętności. Zgłębienie tajników refleksologii rąk otworzy przed Tobą nowy wymiar zdrowia i relaksacji Twojego klienta. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem tel. 517 617 046.

Zanurz się w fascynujący świat refleksologii rąk i odkryj moc, która drzemie w Twoich dłoniach! Akademia Refleksologii czeka także na Ciebie!

donie_motyljpg