REWOLUCJA W PRAKTYCE REFLEKSOLOGICZNEJ

W świecie terapii naturalnych, gdzie każdy detal ma znaczenie, narzędzia, które usprawniają i podnoszą jakość pracy terapeuty, są na wagę złota. "Kartoteka Refleksologa 2024: Organizer Pracy Profesjonalnego Terapeuty" to publikacja, która właśnie taką rewolucję wnosi w codzienną praktykę refleksologów. Opracowana przez dyrektora Europejskiej Akademii Refleksologii, Dariusza Ruder, książka ta jest odpowiedzią na potrzeby zarówno doświadczonych specjalistów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z refleksologią.

Dlaczego "Kartoteka Refleksologa 2024" jest niezbędna?

Ta unikalna publikacja skupia się na efektywnej organizacji i zarządzaniu praktyką terapeutyczną. Dzięki niej, każdy refleksolog zyskuje dostęp do kompleksowego zestawu narzędzi niezbędnych w codziennej pracy, w tym:
  • profesjonalnych map refleksologicznych stóp, dłoni, i twarzy
  • szczegółowych wykazów punktów akupunktury
  • informacji o wskazaniach i przeciwwskazaniach do refleksoterapii
  • opisów objawów detoksykacji pozabiegowej
  • 40 kart pacjentów, w tym 30 kart refleksologicznych i 10 kart dedykowanych pacjentom z problemami niepłodności
  • kalendarza rocznego i planera tygodniowego zabiegów
  • notatek powiązanych z obowiązkami zawodowymi.

Kartoteka a szkolenia w EAR

Wykorzystanie "Kartoteki Refleksologa 2024" doskonale komponuje się ze szkoleniami prowadzonymi w EAR. Nasze kursy, zarówno te podstawowe, jak i zaawansowane, nauczają, jak efektywnie korzystać z narzędzi i wiedzy zawartej w tej publikacji, co znacznie ułatwia praktykę terapeutyczną i przyczynia się do podnoszenia standardów zawodowych.

Autor i jego wkład w rozwój refleksologii

Dariusz Ruder, autor "Kartoteki", jest nie tylko dyrektorem EAR, ale także pionierem refleksologii w Polsce. Jego bogate doświadczenie, pasja i nieustanne dążenie do doskonałości przyczyniły się do rozwoju i popularyzacji refleksologii jako skutecznej metody terapii naturalnej. Praca nad "Kartoteką" jest kolejnym krokiem w misji promowania najlepszych praktyk i najwyższych standardów w refleksologii.

Zachęcamy do nabycia publikacji!

Nie przegap szansy na rewolucję w Twojej praktyce refleksologicznej. "Kartoteka Refleksologa 2024" dostępna jest na Amazon.pl - kupisz ją TUTAJ.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych kursach i szkoleniach, odwiedź naszą stronę internetową: https://refleksoterapeuta.pl/pl/c/Szkolenia/18.

Zapraszamy do nas, gdzie Twoja profesjonalna przyszłość zaczyna się dziś!

okadka_Kartoteka Refleksologa 2024jpg