SEKRETY REFLEKSOTERAPII NIEPŁODNOŚCI

Niepłodność to temat, który dotyka coraz większej liczby osób, a medycyna komplementarna otwiera przed nami nowe, fascynujące możliwości pomocy. Europejska Akademia Refleksologii zaprasza serdecznie na wyjątkowe szkolenie - seminarium online "Refleksoterapia niepłodności", które odbędzie się 12.11.2023 r. To szansa, aby zgłębić tajniki jednej z najbardziej obiecujących dziedzin medycyny niekonwencjonalnej.

Dołącz do grona zadowolonych Uczestników!

Poprzednia edycja tego wydarzenia zgromadziła wielu entuzjastów refleksologii, którzy byli zachwyceni zarówno tematyką, jak i nowatorskim podejściem prowadzącego, Dariusza Ruder. Jego bogata wiedza i praktyczne doświadczenie w dziedzinie refleksologii to gwarancja wartościowej i rzetelnej edukacji. To właśnie dzięki niemu masz szansę nauczyć się, jak efektywnie stosować refleksologię w terapii niepłodności, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Wiedza poparta Praktyką

Seminarium to nie tylko teoria. Zajęcia są podzielone na trzy bloki tematyczne, a każdy z nich skupia się na praktycznym zastosowaniu wiedzy. Dowiesz się o przyczynach niepłodności, zasadach prowadzenia terapii refleksologicznej oraz różnych wersjach Refleksologicznego Protokołu Płodności. Ponadto, nauczysz się, jak prawidłowo rejestrować kartę zabiegową pacjenta.

Bonus - podręcznik w cenie!

Do udziału w seminarium dołączony jest również podręcznik w formacie PDF, który otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail. To kompendium wiedzy, które pomoże Ci utrwalić i pogłębić zdobytą wiedzę, a także będzie doskonałym źródłem informacji do powrotu w przyszłości.

Warsztaty praktyczne - ćwicz na żywo!

Nie zapomnieliśmy również o praktyce. 21.11.2023 r. w Warszawie odbędą się warsztaty, podczas których będziesz miał/a okazję przekuć teorię w praktykę. To szansa na doskonalenie umiejętności pod okiem doświadczonego specjalisty i sprawdzenie swojej wiedzy w praktyce.

Skorzystaj z Promocji!

Zapisz się na seminarium do 5.11.2023 r., a cena wyniesie jedynie 590 zł. Podobnie, dla warsztatów mamy promocję - do 10.11.2023 r. udział kosztuje tylko 290 zł. To świetna okazja, aby zdobyć cenne umiejętności w atrakcyjnej cenie.

>> ZAPISY na webinar
>> ZAPISY na warsztaty praktyczne

Zmień życie swoich klientów - dołącz do nas!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do rozwoju zawodowego. Refleksoterapia niepłodności to przyszłość medycyny komplementarnej. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i dołącz do grona specjalistów, którzy zmieniają życie swoich pacjentów!

Do zobaczenia 12 i 21 listopada. Czekamy na Ciebie!

ciaza-brzuch kobietyjpg