ŚWIADOMOŚĆ EWOLUCJI

PREMIERA W POLSCE:

„Świadomość ewolucji” – Bruce Lipton – Nowy, bezpłatny wykład online

PODCZAS NOWEGO BEZPŁATNEGO WYKŁADU ONLINE Z BRUCEM LIPTONEM ODKRYJESZ…

... CEL

Zrozumiesz, jak uzdrowienie nas samych jest niezbędne w ochronie naszej planety dla przyszłych pokoleń.

... RÓWNOWAGĘ

Dowiesz się, jak połączenie umysłu i ciała działa na równowagę i optymalne zdrowie oraz jak stworzyć życie, którego pragniesz.

... SKUPIENIE

Dowiesz się, jak skupić swój umysł, aby świadomie kierować swoimi myślami w kierunku pozytywnych zmian – dla siebie i większej zbiorowości.

JESTEŚ TYM, O CZYM MYŚLISZ

Nowe odkrycia naukowe naświetliły mechanikę połączenia umysł-ciało-duch. Teraz wiemy, że stan naszej świadomości lub naszego myślenia odzwierciedla stan naszego zdrowia.

A stan naszego indywidualnego zdrowia jest odzwierciedleniem zdrowia zbiorowości. Wspólnie jesteśmy odpowiedzialni za obecny stan planety.

Co Twoje myślenie mówi teraz o twoim życiu?

Jeśli jesteś gotowy, aby podnieść poziom swojej świadomości i zmienić swoje życie, zacznij od tego wykładu online.

Zapisz się teraz bezpłatnie: https://elopage.com/s/younity-poland/bruce-lipton-swiadomosc-ewolucji-poland?pid=76126&prid=1148...=

„Stań się panem swojego życia, a nie ofiarą dziedziczności.” BRUCE H. LIPTON

Bruce Lipton

Bruce H. Lipton jest pionierem w dziedzinie nowej biologii i jest uznawany na całym świecie za swoje osiągnięcia w wypełnianiu luki między nauką a duchowością.

Z wykształcenia biolog komórek macierzystych, pracował w Szkole Medycznej Uniwersytetu w Wiscon, a później zyskał rozgłos dzięki swoim przełomowym badaniom nad komórkami macierzystymi na Uniwersytecie Stanforda. Znany autor, dołączył do list bestsellerów na całym świecie dzięki swojej książce "Biologia przekonań". W 2009 roku otrzymał prestiżową Pokojową Nagrodę Goi (Japonia) za swój naukowy wkład w bardziej pokojowy świat.

lib-pl-k2-ppc-optin-quote-1png